У господині було 250 грн. Вона купила сукню за 120 грн.,а потім три пари шкарпеток,по 8 грн. за

пару.Скільки грошей залишилося у господині?

Ответы на вопрос

Отвечает Маньков Кирилл.
1) 3•8=24 (грн)-за шкарпетки
2) 120+24=144 (грн)-сума усіх покупок
3) 250-144=106
в-дь:у годподині залишилось 106 грн.
Отвечает Кибешова Алиса.

250-120-3×8=130-24=106 грн. У нее осталось