Үш қорапшаға шарлар салынған, Бірінші қорапшадан 7 шарды екінші қорапшаға салғанда, онда 12 шар

қалды, Екінші қорапшадан 3 шарды үшінші қорапшаға салғанда, үш қорапшадағы шарлар саны тең болды,Алғашқы бірінші қорапшада, екінші қорапшада, үшінші қорапшада неше шар болған? Помагите решить задачу ?

Ответы на вопрос

Отвечает Рахым Асел.

Шешуі: 1-қорап: 12+7=19                                                                                                2-қорап: 12-7+3=8                                                                                                                     3-қорап:12-3=9