У залі 240 місць. під час концерту було зайнято 204 місця. скільки відсотків місць було зайнято.


Ответы на вопрос

Отвечает Хромочкин Кирил.
Щоб знайти відсоток зайнятих мість, треба кількість зайнятих місць поділити на к-сь всіх і помножити на 100%, тобто:
 \frac{204 \times 100\%}{240}  =  \frac{2040 \% }{24}   =  \frac{510\%}{6} = 85\%
В-дь: 85%