Допоможіть, будь ласка, з геометрією 8 клас (30 БАЛІВ): 1) Діагональ прямокутника дорівнює 10 см

й утворює і стороною кут 30 градусів. Знайдіть меншу сторону прямокутника. 2) Знайдіть гострий кут ромба, якщо його периметр дорівнює 24 см, а висота -3 см ДУЖЕ ТЕРМІНОВО!!!!!!!!!!! На завтра

Ответы на вопрос

Отвечает Жомартов Алибек.

Рисунки к задачам в приложении.

1) cos 30° = 0.5

10 *cos 30 = 5 - ширина - ОТВЕТ

2) Периметр ромба по формуле: Р = 4*а

a = 24 : 4 = 6 см - сторона ромба.

cos α = 3/6 = 1/2 - значение функции.

α =arccos(1/2) = 30° - малый угол ромба - ОТВЕТ