Поможіть будь-ласка!!! На двох клумбах посадили 39 кущів троянд: на першій клумбі- 15 кущів, а на

другій- кілька рядів, по 8 кущів у кожному. Скільки рядів троянд посадили на другій клумбі?

Ответы на вопрос

Отвечает Вугс Станислав.
1 кл. - 15 кущ.
2 кл. - х по 8 кущ.
Разом- 39 кущ.
(х*8)+15=39
8х+15=39
8х=39-15
8х=24
х=24:8
х=3
Відповідь: 3 ряди троянд посадили на другій клумбі.


Я не знаю, правильно чи ні, краще перевір.