розв'яжи задачу по діях.у першій зграї 25 птахів, а в другій — 32. навесні у першій зграї

народилося 19 пташенят, а в другій — 18. у якій зграї стало більше птахів і на скільки

Ответы на вопрос

Отвечает Буторина Арина.

Ответ: во второй на шесть


Пошаговое обьяснение:1)25 +19=44. 2)32+18=50 3) 50-44=6