Допоможіть зробити задачу За 5 кілограмів яблук заплатили 40 грн. Знайдіть вартість 2 кілограмів

груш ціна яких на 4 більша за ціну яблук

Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Евгений.

Ответ:64


Пошаговое объяснение:1) 40/5=8 (дeлим цeну яблок на их вeс)

2) 8*4=32 (eсли груши большу в 4 раза, то умножаeм цeну яблок в 4 раза)

3) 32*2=64 (умножаeм цeну на вeс груш)


Отвечает Мухамедьянова Даша.

1)40:5=8(грн)-вартість 1 кг яблук;

2)8+4=12(грн)-вартість 1 кг груш;

3)12*2=24(грн)-вартість 2 кг груш.

Відповідь. 2 кг груш, коштуюсь 24 грн.