Двое робитникив зробили 500 деталей.По скильки виробив зробив кожен,якщо один працював 12 днив,а

другий 8

Ответы на вопрос

Отвечает Исемби Нұрбек.

Шукаемо скількі вони разом працювали

12+8=20

Шукаемо скількі робитникі виготовують за один день деталів

500÷20=25

Шукаемо скількі зробив кожен робитник.

25×12=300

25×8=200