В Іванка було 15 яблук 7 розрізали на половини а решту на четвертини скільки шматочків було?


Ответы на вопрос

Отвечает Ташкин Дима.

Ответ: 46


Пошаговое объяснение: Якщо 7 розрізали на половинки, а решту на четвертини, отже виходить :

1) 7*2 = 14 (частинок) - половинки.

2) 15 - 7 = 8 (яблук) - розрізали на частинки

3) 8 * 4 = 32 (частинок) - четвертинки

4) 32+14 = 46 (частинок) - усі шматочки