У трикутнику одна сторона дорівнює 12 см,друга - становить 115 відсотків від першої , а

периметр--300відсотків від першої. Знайдіть невідому сторону трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Ионова Дарья.

12см  - 100%
?см  -115%
12*115:100=13,8(см)-друга сторона;

12см  -100%
? см  - 300%
12*300:100=36(см0 - периметр;
36-12-13,8=10,2(см) - третя сторона.