Два велосипедисти тренувалися однаковий час. Перший проїхав 90 км, а другий, рухаючись гірською

трасою-30 км. З якою швидкистю рухався другий велосипедист, якщо швидкість руху першого була 15 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Леонтьев Никита.

S = v · t - формула пути

1) 90 : 15 = 6 (ч) - время тренировки (одинаковое);

2) 30 : 6 = 5 (км/ч) - скорость другого велосипедиста.

Выражение: 30 : (90 : 15) = 5.

Вiдповiдь: 5 км/год.