два велосепидиста тринірувалися однаковий час. перший проїхав 90км, а другий рухаючись гірською

трасою 30км. з якою швидкістю рухався другий велосипедист, якщо швидкість рухупершого велосипедиста була 15км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Огалев Олег.

Ответ:

S = v · t - формула пути

1) 90 : 15 = 6 (ч) - время тренировки (одинаковое);

2) 30 : 6 = 5 (км/ч) - скорость другого велосипедиста.

Выражение: 30 : (90 : 15) = 5.

Вiдповiдь: 5 км/год.