Знайди масу чавунної кулі діаметр якої дорівнює 6 см, якщо масса 1 см в кубе чавуну-7,2г.


Ответы на вопрос

Отвечает Гордич Наталья.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

объем шара

V=1/6 *пd^3

V=3.14*6^3/6=113.1 см^3

найдем массу

m=7.2*113.1=814.3 грамма