Поїзд проїхав міст довжиною 450м за 45 секунд а повз будку вартового за 15 секунд.Яка довжина

потяга і з якою швидкістю він їхав через міст?Допоможіт.Будь-ласочка.

Ответы на вопрос

Отвечает Кажкенова Аяжан.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

пусть х длина поезда

пусть у скорость

СИСТЕМКА УРАВНЕНИЙ

(x+450)/y=45

x/y=15

РЕШЕНИЕ

x=15*y

15y+450=45*y

15y-45y=-450

-30y=-450

y=-450/(-30)

y=15 м/с скорость поезда (54 км/ч)

х=15*15=225 м  длина поезда