Василь спіймав 49 окунів і карасів причому кількість окунів відносилася до кількості карасів як

2:5. Скільки карасів спіймав Василь?

Ответы на вопрос

Отвечает Зайнуллина Рената.

Ответ:

14 окунів, 35 карасів

Пошаговое объяснение:

Решай системой

x+y=49

x/y=2/5

49-y/y=2/5

245-5y=2y

7y=245

y=35

x=49-35

x=14