у скільки разів більше витратили паличок на складання трикутників першого ряду,ніж другого? якщо в

першому ряду 6 трикутників а в другому 2 трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Ангелина.

Ответ:

у 3 рази

Пошаговое объяснение:

6*3=18 паличок у першому ряду

2*3=6 паличок у другому ряду

18/6=3