Розв'яжи рівняння. −1/4⋅|x|+3=−2 (Першим запиши менше число) Відповідь: x1= x2=


Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Софья.

Модуль розкривається зі знаком мінус і плюс

 \frac{1}{4} x + 3 =  - 2 \\  \frac{1}{4} x =  - 5 \\ x =  - 20

х1=-20

 -  \frac{1}{4} x + 3 =  - 2 \\ x = 20

х2=20