У=2+12х+9х2-10х3 знайдіть точки екстремуму


Ответы на вопрос

Отвечает Галицкая Елена.

Ответ:

-2/5, 1

Пошаговое объяснение:

  • Знайдемо похідну функції:

y'=12+18x-30x²

  • Прирівняємо її до нуля і знайдемо корені:

12+18x-30x²=0

5х²-3х-2=0

D=(-3)²-4*5*(-2)=9+40=49=7²

х₁=(3+7)/10=1

х₂=(3-7)/10=-2/5