Для школи-iнтернату придбали 2850зошитiв.8упаковок,по60зошитiв,видали для початкових класiа,а

8/10решти зошитiв-для старшокланикiв.Скiльки зошитiв одержали старшокласники?​

Ответы на вопрос

Отвечает Джафаров Рузель.

Ответ:

Видали старшокласникам 1 896 зошитів

Пошаговое объяснение:

Видали для початкових класів 8*60= 480 зошитів

Залишилося 2 850- 480 = 2 370 зошитів

Ви дали старшокласникам  2 370х 8/10= ( 2 370х 8)/10= 18 960/10= 1 896 зошитів