Сторони трикутника дорівнюють 16 см,18см,26см. Знайти довжину медіани,проведеної до найбільшої

строат

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Александр.

Ответ:

11см

Пошаговое объяснение:

Довжина медіани трикутника

m = 1/2 * √2 * 18² + 2 * 16² - 26² = 1/2 * √484 = 1/2 * 22 = 11 см