Колемди калай табады ??? a=7 b=7 S=49 P=28 V=?


Ответы на вопрос

Отвечает Morgan Travis.

Көлемді табу үшін биіктік керек

Р= 28 болса онда 28 -(7+7)=14

V=14*7*7=786см^3

Отвечает Елисеева Алёна.

V=a*b*c

v = 7 \times 7  = 49