Із 110 метрів тканини пошили 36 однакових комбенізонів, і ще 2 м тканини залишилося.Скільки

метрів тканини пішло на 1 комбенізон.

Ответы на вопрос

Отвечает Хайрединова Мавика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 способ

110-2=108 м потратили на 36 комб.

108:36=3 м на 1 комб.

2 способ(уравнение)

пусть на 1 комб.-х м

тогда   36*х+2=110

            36х=110-2

             36х=108

            х=108:36

            х=3 м