На ділянці ростуть 60 кущів. 35% малина. кількість кущів малини =70% смородини. Скільки аґруса

росте на ділянці.??? 5 клас​

Ответы на вопрос

Отвечает Вечеркова Полина.

35% = 35/100 = 0,35         70% = 70/100 = 7/10 = 0,7

1) 60 · 0,35 = 21 (куст.) - малина;

2) 21 : 0,7 = 30 (куст.) - смородина;

3) 21 + 30 = 51 (куст.) - малина и смородина вместе;

4) 60 - 51 = 9 (куст.) - агрус.

Вiдповiдь: 9 кущiв агруса.