На присадибній ділянці ростуть малина, смородина, агрус_ усього 60 кущів. Малина становить 35% усіх

кущів. Кількість кущів малини становить 70% кількості кущів смородини.Скільки кущів агрусу на ділянці?

Ответы на вопрос

Отвечает Ануфрієв Василь.

Малина - 35% всех кустов

Смородина - ?

Агрус - остальные кусты

Всего 60 кустов

------------------------------------------

1) 60 · 0,35 = 21 (куст.) - малина;

2) 21 : 0,7 = 30 (куст.) - смородина

3) 60 - (21 + 30) = 60 - 51 = 9 (куст.) - агрус

Вiдповiдь: 9 кущiв агрусу на дiлянцi.