3. Два ўчасткі прамавугольнай формы маюць аднолькавую Плошчу. Даўжыня аднаго з іх 36 м, а Шырыня

24 м. Даўжыня другогаўчастка 48 м. Знайдзі яго шырыно.​

Ответы на вопрос

Отвечает Козко Софья.

1) 36•24=864(м)-площа;

2)864/48=18(м)-ширина другого участка