При якому знаку х, значення буде дорiвнювати 14? |6,4-2х|


Ответы на вопрос

Отвечает Салахов Рифат.

 |6.4 - 2x|  = 14

*система*

6.4 - 2x = 14

6.4 - 2x =  - 14

І розв'язуємо систему.

x =  - 3.8

x = 10.2

Відповідь: при х=-3.8 або при х=10.2