одночасно з двох пунктів в одному напрямі вирушили велосипедист і мотоцикліст. Мотоцикліст що

рухався зі швидкістю 76.2 км/год наздогнав велосипедиста що рухався зі швидкістю 9.8 км/год через 3.5 год. Знайдіть, яка відстань була між велосипедистом і мотоциклістом перед початком руху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Цвиченко Ваня.

А ------------------------------------ ? км ---------------------------- В

-----> 76,2 км/ч                   t = 3,5 ч                              -----> 9,8 км/ч

1 способ.

Выражение: (76,2 - 9,8) · 3,5 = 232,4.

1) 76,2 - 9,8 = 66,4 (км/ч) - скорость сближения при движении вдогонку;

2) 66,4 · 3,5 = 232,4 (км) - расстояние между А и В.

- - - - - - - - - - - -

2 способ.

Выражение: 76,2 · 3,5 - 9,8 · 3,5 = 232,4.

1) 76,2 · 3,5 = 266,7 (км) - проедет мотоциклист за 3,5 ч;

2) 9,8 · 3,5 = 34,3 (км) - проедет велосипедист за 3,5 ч;

3) 266,7 - 34,3 = 232,4 (км) - расстояние между ними перед началом движения.

Вiдповiдь: 232,4 км.