Допоможіть розвязати рівняння: |x-y|+|x-2y|+|x-3y|+|x-4y|+|x-5y|, якщо x=2,019, y=1.


Ответы на вопрос

Отвечает Кобаль Андрій.

Ответ:

6,981

Пошаговое объяснение:

|2,019-1|+|2,019-2|+|2,019-3|+|2,019-4|+|2,019-5|=1,019+0,019+0,981+1,981+2,981=4+2+0,981=6,981