Трицифроре число закінчується цифрою 3. Якщо цю цифру переставить на початок, то число зменшиться

на 36. Знайдіть дане трицифроре число. Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Бавыкина Ангелина.

Ответ:

373

Пошаговое объяснение:

пусть число ab3 = 100a + 10b + 3

по условию: 100a + 10b + 3 - 300 - 10a - b = 36

90a + 9b = 333

10a + b = 37

a = 3; b = 7

искомое число: 373