У першому мотку було 25 м дроту ,у другому на 10 м більше,а у третьому на 1 м мхлопчикеньше,ніж у

другому.Скільки метрів дроту в третьому мотку? 2.Улітку Василько доглядав за яблунями та грушами.Яблунь було 10, а груш- на 1 меньше.Скільки всего дерев доглядав ? 

Ответы на вопрос

Отвечает Костюкевич Назар.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1.

1) 25 + 10 = 35 (м) - во втором мотке

2) 35 - 1 = 34 (м) - в третьем

Ответ: 34 м

2.

1) 10 - 1 = 9 (груш)

2) 10 + 9 = 19 (деревьев) - всего

Ответ: 19 деревьев