Після того як у шкільній їдальні продали 45 пиріжків їх залишилось ще 37. Скільки пиріжків було в

їдальні спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Талантов Баяс.

Ответ:

82

Пошаговое объяснение:

Було спочатку х пиріжків

х-45=37

х=37+45

х=82

Спочатку було 82 пиріжки

Отвечает Акулов Илья.

Ответ:

82 пиріжки.

Пошаговое объяснение:

45+37=82 (пир.) було в їдальні