коли робітники заасфальтували 21,7 м дороги, виявилося що це 5/7 усієї ділянки, яку потрібно

відремонтувати. Знайди довжину ділянки що підлягає ремонту​

Ответы на вопрос

Отвечает Семенов Арсений.

21,7 м - 5/7 (часть целого)

? м - 1 (целое)

--------------------------------------------

Находим целое по его части:

1) 21,7 : 5 = 4,34 (м) - одна часть (1/7);

2) 4,34 · 7 = 30,38 (м) - семь частей (7/7 = 1) - столько м дороги надо отремонтировать.

Выражение: 21,7 : 5/7 = 30,38.

Вiдповiдь: 30,38 м.