Дідусь поклав У кошик 4 червоних , 5 жовтих яблук і 2 груші. Скільки яблук поклав у кошик дідусь ?

Зміни запитання задачі так, щоб у ній потрібно було знайти суму трьох доданків

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Иван.

Ответ:

1) 5+4=9

Дідусь поклав у кошик 9 яблук.

2) Скільки фруктів дідусь поклав у кошик?

4+5+2=11

Отвечает Билецкий Илья.

Ответ:5+4=9

Дідусь поклав у кошик 9 яблук.

2) Скільки фруктів дідусь поклав у кошик?

4+5+2=11

Пошаговое объяснение: