2019 в степени 2019?! * Знайдіть довжину потягу в мет., якщо він проходить повз нерухомо стоячого

спостерігача ща 7 с. І витрачає 25 сек., щоб проїхати з тією швидкістю повз, платформи довжина. З78м.

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбалкина Яна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(x+378)/25=x/7

7*(x+378)=25*x

7x+2646=25x

7x-25x=-2646

-18x=-2646

x=-2646/(-18)

x=147

Отвечает Михайлова Лиза.

Ответ:

V потяга= l/t=378 / 25= 15.12м/с

l потяга=v*t=15. 12*7=105.8 м.