Допоможіть роз'язати задачу: - відстань між двома містами дорівнює 350 км. Автомобіль проїхав

5/14 відстані. Скільки кілометрів проїхав автомобіль?

Ответы на вопрос

Отвечает Долинська Олена.

Ответ:

125 км

Пошаговое объяснение:

350*5/14=350*5:14=125км- пройхав автомобиль