Допоможіть розв'язати рівняння: 5*с=100*9; в*(392-320)=4;


Ответы на вопрос

Отвечает Кончаков Максим.

1)5с=900

c =  \frac{900}{5}

С=180

2)в(392-320)=4

b \times 68 = 4

b =  \frac{4}{68}  =  \frac{1}{17}