Допомодіть будь ласка!!!!!!!ДОПОМОЖІТЬ!!! Ріщниця двох чисел 156 одне із них в 5 разів більше

другого зн.ці числа?

Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5х-х=156

4х=156

х=156:4

х=39 - 1 число

39*5=195 - 2 число