Магазин продав першого дня 160 кг яблук, що склало 1⅓ всіх яблук, другого дня - ⁴5 решти яблук.

Скільки кілограмів яблук залишилося продати?​

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Альбина.

Первый день - 1/3 всех яблок (160 кг)

Второй день - 4/5 остатка

Осталось продать - ?

---------------------------------------------------------

1) 160 · 3 = 480 (кг) - все яблоки;

2) 480 - 160 = 320 (кг) - оставшиеся яблоки;

3) 4/5 · 320 = 320 : 5 · 4 = 256 (кг) - продано во второй день;

4) 320 - 256 = 64 (кг) - осталось продать.

Вiдповiдь: 64 кг яблук залишилося продати.