Свіжі груші містять 90% води,а сушені 12%. Скільки кілограмів сухих груш вийде з 11кг свіжих.

Срочно,даю 25 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Евтушенко Никита.

Свіжі груші - 100% - 11 кг

вода - 90% - 9,9 кг

м`якот - 10%- 1,1 кг

У 11 кг свіжих груш міститься 1,1 кг мякоті.

1) (11*90):100=9,9 (кг) води у свіжих грушах;

2)11-9,9=1,1 (кг) - мякоті свіжих груш.

У сушених грушах маса мякоті залишається така ж сама, а води стає менше.

Сушені груші - 100% - ? кг

вода - 12% -

мякоть - 88% - 1,1 кг

(1,1*100):88=1,25 (кг ) - сухих груш

Відповідь: з 11 кг свіжих груш вийде 1,25 кг сушених.