Із 7кг свіжих ягід шипшини виходить 2кг сушених. Скільки кг сушених ягід можна отримати із 63 кг

свіжих?

Ответы на вопрос

Отвечает Белая Анна.

Ответ:

18 кг сушених ягід можна отримати із 63 кг свіжих.

Пошаговое объяснение:

63*2:7=63*2=126:7=18