Задача З двох міст назустріч один одному одночасно вирушили велосипедист і легкова

машина.Велосипедист їхав зі швидкістю 8 3/4 км/год,а машина–у 9 1/5 раза більше.Через скільки годин після початку руху вони зустрілись,якщо відстань між містами дорівнює 51 км.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ситников Миша.

8 3/4=35/4, 9 1/5=46/5.

1)35/4*46/5=161/2=80 1/2км/год.-швидкість машини

2)Vзб=V1+V2=35/4+161/2=357/4=89 1/4 км/год-швидкість зближення

3) t=S/v, t=51км:89 1/4км/год=51:357/4=4/7 год.

Відповідь : Вони зустрілись після 4/7 години.