Допоможіть розв'язати задачу!!! Надійка надрукувала 36 сторінок тексту, а Тарас - 27. Разом вони

витратили на цю роботу 7 годин. Скільки часу працював кожен, якщо продуктивність праці в них однакова?

Ответы на вопрос

Отвечает Глазачев Руслан.

Пошаговое объяснение:

36 - 27 =9(сторінок) - на скільки більше сторінок Надійка написала тексту

27:9 = 3 (години) - працював тарас

36:9= 4(години) - працювала Надійка

Отвечает Гасиев Артём.

Ответ:

Відповідь: Надійка працювала 4 години, а Тарас - 3.

Пошаговое объяснение:

1) 36-27=9 (ст.) - на скільки Надійка більше ніж Тарас

2) 36:9=4 (год.) - працювала Надійка

3) 27:9=3 (год.) - працював Тарас