Будь ласка Допоможіть розв'язати задачу на дії! Надійка надрукувала 36 сторінок тексту, а Тарасик

27Разом вони витратили на цю роботу 7 год. Скільки часу працюваКожен, якщо продуктивність праці в них однакова?​

Ответы на вопрос

Отвечает Свиридова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)36+27=63(ст.)-всього

2)63:7=9(год)

Відповідь:за 9 год