Площа трикутника дорівнює 84 см, а дві його сторони 14 і 15см . Знайдіть третю сторону трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Гуськов Александр.

Ответ:

13

Пошаговое объяснение:

а=14, в=15 .S=84 , c=?  

S=(1/2) ( a*b*sinY )=84    84=(1|2) *14*15*siny        siny=84:(7*15)=84:105=0,8

sin²y+cos²y=1     cos²y=1-0,8²=1-0,64=0,36     cosy=0,6  

за теоремою косинусів     с²=а²+в²-2ав соsy

с²=14²+15²-2*14*15*0,6    с²=196+225-252=169    с=13