Знайдіть обєм правильної трикутної піраміди з площею основи 18см² і висотою 2 см


Ответы на вопрос

Отвечает Волк Иван.

Ответ:

12 см^3.

Пошаговое объяснение:

V=1/3*S*H=1/3*18*2=12(см^3)