Плиз помогите. Фермер відвів під зернові та овочеві культури 360г,причому під зернові він виділив у

8 разів більше ніж під овочеві. скільки землі відвів фермер під зернові, і скільки під овочеві.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дюбанов Данил.

Ответ:40г овочеві, 320г зернові

Пошаговое объяснение: Нехай Х г під овочеві, тоді 8Х г зернові, тоді Х + 8Х = 360

9Х = 360

Х = 40 (г)

8Х = 320(г)