ПРАКТИЧНЕ ЗАВДАННЯ З МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ МАТЕМАТИКИ Розкрити методику роботи над завданням 3 класу.

Богданович М. В. Математика: підруч. для 3 кл. загальноосвіт. навч. закл. / М. В. Богданович, Г. П. Лишенко. – К. : Генеза, 2014. – 176 с. (c. 40 № 280). x – 25 = 40 x + 25 = 40 100 – x = 63 Як розяснить дитині покроково.

Ответы на вопрос

Отвечает Белецька Андріана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x – 25 = 40

х=40+25

х=65

x + 25 = 40

х=40-25

х=15

100 – x = 63

х=100-63

х=37

Отвечает Оппенгейм Владислав.
1)х-25=40;х=65; Для того,щоб знайти невідоме зменшуване ,тобто х ,потрібно:до різниці(40) додати від’ємник(25) ;
2)х+25=40;х=40-25;х=15;
Щоб знайти невідомий перший доданок - х ,потрібно від суми -40 ,відняти другий доданок - 25; Ось така методика вирішення такого типу завдань