20% першого числа на 15 менше, ніж 30% другого, а 40% першого на 2 більші від 20% другого. Знайдіть

ці числа. *Але розпишіть всі дії. Будь ласка*​

Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Вика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

системка :

0.3y-0.2x=15

0.4x-0.2y=2

решение:

0.4x=0.2y+2

x=(0.2y+2)/0.4

x=0.5y+5

0.3y-0.2*(0.5y+5)=15

0.3y-0.1y-1=15

0.2y=15+1

0.2y=16

y=16/0.2

y=80

x=0.5*80+5

x=40+5

x=45