Есепті шығар.Абайдың Қара сөздері 184 беттен тұрады.Егер 12 күнде 4 беттен оқылған болса,оқылмаған

қанша бет қалады?

Ответы на вопрос

Отвечает Резниченко Ирина.

Ответ:

12×4=48

184-48=136 бет калды

Отвечает Плешакова Анна.

Ответ:

12*4=48

184-48=136

Пошаговое объяснение: