ДОВЖИНА ПРЯМОКУТНИКА ДОРІВНЮЄ 11 СМ . ВОНА НА 7 СМ БІЛЬША  НІЖ ШИРИНА.  ЗНАЙДИ ШИРИНУ

ПРЯМОКУТНИКА . ОБЧИСЛИ ЙОГО ПЕРИМЕТР.

Ответы на вопрос

Отвечает Алуева Маргарита.

Ответ:

4 см,30 см

Пошаговое объяснение:

b=11 см - довжина,

а=b-7=11-7=4 см - ширина

Периметр - це сума довжин всіх сторін прямокутника.

Р=2*(11+4)=30 см